Durų rankenos kaip interjero elementas

Durys atlieka kelias funkcijas: sutinka, apsaugo, išleidžia, slepia, atskiria, suteikia saugumą ir ramybę. Ir čia svarbu tinkamai parinkti durų rankenas, kad jos darniai atliktų durų fukcijas. Rankenos privalo būti ne tik dailus ir stilingas, bet ir labai patogus durų elementas. Todėl siūlome Jums rinktis mūsų durų bei langų rankenas Venezia, nes

  • Rankenos gaminamos iš žalvario
  • Ilgaamžė garantija
  • Patogiai priglunda prie rankos
  • Suderinto stiprumo spyruoklė
  • Turi didelį priedų asortimentą: apyrakčius, atramas, vyrius
  • Siūlomos durų rankenos Venezia atitinka visus būtinus standartus, todėl jomis tikrai nenusivilsite ir jos Jums tarnaus ilgą laiką.

Atkreipkite dėmesį, kad šis kasdien liečiamas ir naudojamas daiktas turi būti pagamintas iš itin tvirtos ir kokybiškos medžiagos. Durų rankenos kaip tik tokios – dailios, tvirtos ir patogios naudoti. Jei medžiagos, iš kurių pagamintos durų rankenos yra patvarios ir ilgaamžės, net kasdien ne vienerius metus naudojamos durų rankenos išsaugos savo estetinį vaizdą ir sklandžiai atliks savo funkciją. Be to, jos nereikalaus jokios ypatingos priežiūros, nes yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų. Galvodami apie tai, kokios durų rankenos būtų tinkamiausios Jūsų būste, reikėtų nepamiršti ir savito pastato dizaino, ir kuriamo stiliaus, ir tinkamo suderinimo su kitais pastato elementais.

Dažniausiai durų rankenos yra pasirenkamos pagal eksterjero ar interjero kuriamą stilių. Jos gali būti klasikinio, modernaus ar kito Jūsų pasirinkto stiliaus – svarbiausia, kad viskas derėtų tarpusavyje ir padėtų sukurti norimą jaukią atmosferą. Renkantis rankenų spalvą ir formą, svarbu atsižvelgti ir į durų spalvą, dydį, stilių. Atminkite, kad tinkamai Jūsų pasirinktos durų rankenos – tai stiliaus, komforto ir funkcionalumo garantas, todėl rinkitės atsakingai. Užsukite į duru-rankenos.lt svetainę jau šiandien ir atraskite tai, ko reikia. Pasitarkite su specialistais ir drauge kurkite norimą stilių bei atmosferą.

Įsitikinkite – tinkamai pasirinktos durų rankenos padės gyventi patogiau, gražiau ir paprasčiau.

Durų rankenos