Lauko durų rankenos

Statote, atnaujinate ar puošiate namus? Ieškote aukštos kokybės durų rankenas ir išskirtinio stiliaus? Visa tai rasite durų-rankenos.lt svetaineje. Siūloma produkcija Venezia taps Jūsų būsto dalimi, kuri puoš Jūsų lauko duris, įsileis Jūsų svečią, saugos Jūsų ramybę.

Iš pirmo žvilgsnio ji neatrodo itin reikšminga detalė, tačiau tai kasdien naudojamas daiktas. Įprastai jai neskiriama daug dėmėsio ir laiko renkantis, tačiau ji atlieka nors ir vieną, bet svarbią užduotį – padeda durims atlikti savo fukciją. Taigi, ji turi būti kokybiška, daili, patogi ir nekelti jokio diskomforto. Be to, lauko durų rankenos turi būti atsparios šalčiui, vėjui, lietui, saulei ir kitoms nepalankioms aplinkos sąlygoms. Vertėtų pagalvoti ir apie rankenų priežiūrą, kad jos netaptų dideliu rūpesčiu ir nuolatiniu galvos skausmu. Todėl renkantis lauko durų rankenas svarbu apgalvoti kiekvieną smulkmeną. Visų pirma atminkite, kad lauko durų rankenos turi būti pagamintos iš itin kokybiškos ir tvirtos medžiagos. Kasdien ne vienerius metus naudojamos lauko durų rankenos turi išlikti dailios ir funkcionalios. Juk tai detalė, kuri nekeičiama dažnai – ji privalo Jums tarnauti ilgus metus. Be to, svarbu ir šių rankenų patogumas. Tik taip galite sukurti skoningą ir jaukią aplinką. Nežinote, kaip tai padaryti?

PATARIMAI RENKANTIS DURŲ RANKENAS

 1. Patogumas
  Durų rankena mes kasdien daug kartų naudojamės atidarydami ar uždarydami duris. Todėl norint, kad šis procesas būtu sklandus ir patogus durų rankenos turi atitikti šiuos reikalavimus:
  • Patogiai priglusti prie rankos.
  • Renkantis rankenos modelį reikia atkreipti dėmesį į tai, kad tarpas tarp durų ir rankenos turi būti patogus paimti rankai.
  • Suderinto stiprumo rankenos spyruoklė. Lenkiant rankeną neturėtume jausti papildomo spyruoklės pasipriešinimo, o paleidus rankeną ji turi grįžti į pradinę būseną. Kuo masyvesnė rankena – tuo spyruoklė turi būti tvirtesnė, kad rankena nebūtų nusvirusi. Parenkant rankeną reikia atkreipti dėmesį ir į spynos spyruoklės stiprumą.
 2. Tvirtinimas
  Atidarant duris, traukimo metu sukeliamos apkrovos rankenos tvirtinimui. Jei rankena tvirtinasi tik medvaržčiais, bėgant laikui jie išsiklibina.
 3. Rankenų dizainas
  Dažniausiai rankenos yra pasirenkamos pagal kambario interjerą. Jos gali būti klasikinio, modernaus ar kitokio stiliaus. Renkantis rankenų spalvą ir formą svarbu atsižvelgti ir į durų spalvą.
 4. Rankenu apdirbimas
  • Žalvaris – rankena pagaminta iš žalvario, karšto štampavimo būdu. Tai procesas, kuris garantuoja aukščiausią kokybės laipsnį ir ilgaamžiškumą. Puikiai tinka eksploatuoti lauko ir vidaus sąlygomis. Todėl mūsų garantija ilgaamžė.
 5. Papildomi priedai
  Prie rankenų pagal spalvą ir stilių galima priderinti papildomus priedus:
  • Apyrakčiai spynos cilindrui.
  • Apyrakčiai uždengti “Buratino rakto” raktaskylę.
  • WC suktukai

Pasirinkite Jums patinkantį stilių – modernų, klasikinį, futuristinį ar kitą, apgalvokite spalvas ir atspalvius, įvertinkite medžiagų, iš kurių pagamintos lauko durų rankenos, ilgaamžiškumą ir džiaukitės skoningais bei patogiais namais. O durų rankenos Venezia prisidės prie šio tikslo siūlydami Jums kokybę, patogumą, išskirtinumą ir stilių. Ateikite ir rinkitės jau šiandien.

Lauko durų rankenos